Pro Základní školu Krestova v Ostravě jsme úspěšně zrealizovali dodávku bezdrátového zvukového systému, který byl pro klienta sestaven na míru dle jeho zadání.

V první fázi projektu jsme dodali tři vysílací stanice a jednu základnu, která je opatřena veškerým technickým hardwarem pro bezchybný přenos zvukového signálu.

Jak je systém koncipován

Požadavkem zadavatele bylo, aby veškerý přenos byl řešen bezkabelovou formou a přenos zvukového signálu byl také bezdrátový. Proto jsme zadavateli navrhli řešení šité přímo na míru, které je sestaveno s následujících částí:

  • Vysílací stanice umístěná v racku
  • Přijímací stanice skládající se z reprobedny, bezdrátového přijímače
  • Bateriový generátor české výroby Crossio pro napájení všech dílčích částí o výkonu 1000W.

5 Výhod bezdrátového zvukového systému

– Veškerý přenos signálu je řešen bezdrátově, takže odpadá vedení kabelů po místnosti
– Dosah každé přijímací stanice je 40m od vysílací základny. S přidáním další vysílací části lze dosah zvyšovat a tak variabilně jej navyšovat dle prostoru, ve kterém mají být umístěny
– Do vysílací základny je možné připojit jakékoli zařízení pro zdroj zvukového signálu – mikrofony, bezdrátové mikrofony, porty, USB flashku, připojot mobil přes bluetooth nebo skrze jack kabel.
– Tento zvukový systém je ideálním řešením pro ozvučení v prostoru, který se mění dle akcí – tělocvična, chodba, venkovní prostory, sály apod. Jeho užití je velmi variabilní a je vždy sestavenou klientovi na míru, tak aby splnilo jeho nejpřísnější požadavky a potřeby.

 

 

 

Go top