Pro kompletní zastřešení Vašich akcí nabízíme hliníkové konstrukce TAF o rozměrech 6x5m, 8x6m, 10x8m, 12x10m. Dále také mobilní pódium značky Stagemobil ve verzi L o rozměrech 7x6m a to včetně dopravy našimi firemními vozidly. K pronájmu a stavbě pódií používáme v současné době nejpokročilejší pódiový systém německé firmy Nivtec Flexibel ®, který je dostupný v široké škále velikostí odpovídající konkrétním potřebám.

Zastřešení a pódium

Pro ozvučení Vaších akcí používáme prvotřídní PA systém od předních světových výrobců Adamson, EAW, RCF a DB Technologies. Současně disponujeme moderní technikou, která nejen umožňuje bezchybný přenos zvuku, ale také precizní korekci. Dle vašich požadavků můžeme zajistit ozvučení téměř jakékoliv akce, počínaje mluveným slovem až po velké koncertní a festivalové vystoupení.

Ozvučení

Disponujeme technikou od předních světových značek ClayPaky, Chauvet, Chamsys, kterou neustále modernizujeme. Sortiment osvětlovací techniky je vhodný pro koncerty, taneční párty, firemní akce, divadelní představení a další kulturní akce na vysoké technické úrovni. Odborný přístup našeho týmu zaručuje, že osvětlení bude nejen vizuálně poutavé, ale i ladící s celkovým konceptem události.

Osvětlení

V naší stáji najdete také mobilní pódium od německé firmy Stagemobil ve verzi L o rozměrech: pódium 7x4,5m nebo 7x6m, výška pódia 0,8-1,2m, výška střechy nad pódiem 3,2m. Mobilní stage lze snadno dopravit z bodu A do bodu B. Doprava probíhá našimi firemními vozidly po celé ČR. Oproti klasickým pódiím ušetříte pronájmem Mobilní stage desítky tisíc na vícenákladech za dopravu, sestavení a zbourání pódia. Montáž Mobilní stage je rychlá a s plným vybavením zabere pouze 3 hodiny.

Mobilní stage

Díky mnohaletým zkušenostem a odborného přístupu našeho týmu, vám na základě vašeho zadání a původní myšlenky poradíme, jak vaši kulturní událost nebo jinou akci zrealizovat. Výsledný koncept Vám naprojektujeme v 3D a 2D vizualizaci pomocí programů Capture a SketchUp.

Produkce

Součástí našeho portfolia je také doplňkové vybavení, a to oplocení, nášlapy, velkokapacitní stany, stánky 6x3m, 3x3m, plynové ohřívače, posezení a mnoho dalšího.

Doplňkové vybavení
Go top